O nas

Korzenie firmy sięgają lat 80. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji wyrobów plecionych,kręconych jak i dzianych. W miarę upływu czasu i zdobytego doświadczenia poszerzyła swoją działalność w 2008 roku o produkcję akcesoriów plandekowo-reklamowych ze stali czarnych jak i nierdzewnych oraz blach tłocznych.

Po dziś dzień poprzez wprowadzenie nowoczesnych metod produkcji i sprzedaży, staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów i wymogom rynku specjalistycznego.

Obecnie teren działalności obejmuje obszar całej Polski, wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz większości krajów Bloku Wschodniego takiego jak Rosja,Białoruś, Ukraina, Kazachstan.

4 filary naszej działalności:

Dążąc do perfekcji ciągle wprowadzamy nowoczesne metody produkcji. Inspirujemy się najwyższymi oczekiwaniami Klientów.

Począwszy od etapu projektu, aż po dystrybucję gwarantujemy wysoką jakość produktów i usług.

Nasze produkty powstają wyłącznie z najwyższej jakości surowców i materiałów.

Współpracujemy z samymi profesjonalistami.

Głównymi cechami naszych działań są:

Sumienność

 

Zaangażowanie w to co robimy

Nieustanne podnoszenie jakości produktów

Szukanie nowych rozwiązań dla Klientów

Filozofia firmy

PROFESJONALIZM …

największym sukcesem dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby obsługa i produkt w całości spełniał oczekiwania naszych Partnerów.

SZYBKOŚĆ…

w reagowaniu na pojawiające się potrzeby naszych Klientów oraz ich realizacja.

ODWAGA…

mamy odwagę być oryginalni, uczciwi, mamy odwagę mieć poczucie humoru i mamy odwagę komunikować się z naszymi Klientami w przyjazny sposób. Chcemy poznać potrzeby naszych Klientów i doceniać ich za lojalność zapraszając nie tylko do stałej współpracy, ale również do różnych akcji promocyjnych i programów lojalnościowych.

FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI…

pragniemy być godni zaufania i przyjaźni naszym Klientom. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli pełną satysfakcję ze współpracy.

ATRAKCYJNE ŚRODOWISKO PRACY…

dajemy możliwości rozwoju naszym pracownikom. Uważamy, że wysoko zmotywowany personel jest kluczem do sukcesu w biznesie, dlatego kładziemy nacisk na rozwój i motywację naszych pracowników.

PL   EN   RU